Shugo Chara Recenze

19. června 2012 v 13:11 | Lennie
Každé díte má ve svém srdci vajíčko,Vajíčko našich srdcí,doteď neviděné
Někdy se vajíčko ale uvolní a narodí se další já které se zatím neprojevilo.Avšak když děti budou mít pochybnosti o svůj sen vajíčko spadne do temnoty.

A takový je Shugo Chara,vyprávění o srdcových vajíčkách a o kouzelném vajíčku Embryu ,vyprávění o jedný hrdince s velkou silou a jejích přátel.Hrdinka jménem Hinamori Amu.

Hinamori Amu je školačka pátého ročníku která právě přestoupila na Seiyo Academy. Všichni jí mají za cool ,divokou,odvážnou a pohodovou dívku, ale veskutečnosti taková není, ve svém srdci je Amu nerozhodná, plachá a stydlivá dívka která chce objevit své skutečné já. Taky má zvláštní schopnost promlouvat lidem do srdce a vyvézt je z temnoty pochybností o sobě

Amu si jednoho večera přeje být o moc milejší a otevřenější, chce najít odvahu aby se mohla změnit a objevit své právé já. Přání se jí splní. Jednoho rána objeví ve své posteli 3 vajíčka. Vajíčka která se narodila z jejích pocitů takzvané Shugo Chara ve kterých se ukrývají tři její budoucí charaktery.

Díky Humtyho zámku je Amu schopná přeměny se svými charaktery, dokáže otevřít své srdce a očistit X-vajíčka což jsou uzavřená srdcová vajíčka která jsou zatažená obavami a padají do temnoty. Díky tomu se Amu přidala k ochráncům Seiyo Academy.Jsou to ochránci který se starají o problémy školáků a hájí je před pravidly,a též jsou vlastníky Shugo Chara, mezi ně patří Král Hotori Tadase do kterého se Amu zamilovala,Královna Fujisaki Nadeshiko,Pomocník Souma Kukai a Eso Yuiki Yaya a nyní Hinamori Amu jako Žolík jejíž úkolem je hledat a očisťovat X-vajíčka.

Hlavním námětem příběhu je také pátrání po Embryu - kouzelné vajíčko které plní přání. Ikdyž se ho ochránci budou pokoušet najít je tu taky společnost Easter která po něm jde, kvůli tomu se Amu setkává i s nepřáteli kteří se jí budou snažit srazit s cesty, ale díky své tvrdohlavé povaze se Amu nevzdává a se svými přáteli je připravená na všechno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama