Shakugan no Shana recenze

19. června 2012 v 13:19 | Lennie
Shakugan no shana je úžasný příběh, který se vám dostane pod kůži.Okouzlí vás jak skvělá kresba a animace tak i perfektně vyvážená akce s fantasy a romantika s běžným středoškolských životem. Originální Příběh s propracovaným dějem, zápletkami a napínavých scén. Anime které stojí za skouknutí.Vhodné pro každého

Příběh vypraví o Zanikajícím světě přesněji o měste jmeném Misaki, ve kterém se ztrací existence lidí.Hlavní hrdinou je středoškolák Sakai Yuuji, který je přesvědčený o tom ,že jeho život je a bude stejný jako životy miliony další teenargerů.Jeho život se ale změní toho nevinného dne, kdy se jde projít kolem nádraží,v tu chvíli se najednou celé město zastaví jedině on ne a tam se setkává s příšerami Rinne ,které pohlcují lidskou existenci a s další hlavní postavou s dívkou s ohnivými oči a vlasy tak zvanou Flame Haze, jejímž úkolem je zabíjet příšery Rinne a udržovat svět v rovnováze,dívka které Sakai dal jméno podle její katany Shana..
Po tomhle né moc příjemném setkání se Sakai dozví něco děsivého a to, že je už dávno mrtvý ,je pouhý Torch(jakoby kopie) pravého Sakaie a zbývá mu už jen chvilka, než zmizí….

Ale vše není tak zlé jak se zdá.Neboť se později dozvídáme že Sakai je tak zvaný Mistes, kterému se každý den o půlnoci síla existence doplní.

A tohle je pouze začátek napínavého příběhu, který uvidíte,jak to tedy pokračuje dál.Sakai Yuuji se rozhodne své schopnosti využít a bojovat po boku Shany.Shana se rozhodne Sakaie trénovat na nadcházející překážky a zároveň se snaží více poznat lidský svět.
V průběhu se setkáváme s dalšímy postavami ,které mají v příběhu velké role.Např Margery Daw ,Vykladačka Žármů aneb další Flame Haze,Yoshida Kazumi spolužačka Yuujiho, která je do něj zamilovaná .A organizace Bal Masque ,která Yuujimu a Shaně vytvoří mnoho překážek.
Vy to ještě čtete?? Klikněte na Animetym.fonty.net najděte si Shakugan no Shana a nechte se unést tímhle jedinečným příběhem =) ,první serie má 24 dílů,pokračující druhou serii se stejným počtem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama